Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Opel Vectra A 1.8S-4x4 / 2.0i-4x4 / 2000 / 2000-4x4 / 2.0i Turbo-4x4 A-X, Bj. 09/1988-09/1995, Vermogen 65-150 kW, Max. vooraslast 920 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : OP0158 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Vectra A |
| Bouwjaar | : 09/1988-09/1995 |
| Past op model | : Vectra A 1.8S-4x4 / 2.0i-4x4 / 2000 / 2000-4x4 / 2.0i Turbo-4x4 |
| Type | : A-X |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1988-09/1995 |
| Vermogen kW | : Vermogen 65-150 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 920 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 915 kg |
| TUV | : OP057 |
| Prijs incl. BTW | : 98 |
1





