Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60/40mm Opel Vectra A 2.0-16V - Turbo A/A-CC, Bj. 09/1988-09/1995, Vermogen 42-125 kW, Max. vooraslast 870 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : OP0446 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Vectra A |
| Bouwjaar | : 09/1988-09/1995 |
| Past op model | : Vectra A 2.0-16V - Turbo |
| Type | : A/A-CC |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1988-09/1995 |
| Vermogen kW | : Vermogen 42-125 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 870 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 815 kg |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : OP004 |
| Prijs incl. BTW | : 103 |
1





