Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Peugeot 205 1.8D / 1.8TD / 1.9D 741A/B/C/20A/C/D, Bj. 01/1983-01/1998, Vermogen 44-57 kW
Product specificaties:
| Artikelnummer | : PE0293 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 205 |
| Bouwjaar | : 02/1983- |
| Past op model | : 205 1.8D / 1.8TD / 1.9D |
| Type | : 741A/B/C/20A/C/D |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/1983-01/1998 |
| Vermogen kW | : Vermogen 44-57 kW |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren |
| Prijs incl. BTW | : 73,5 |
1





