Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Peugeot 405 1.4 / 1.6 / 1.8 / 1.9GTi / 2.0 incl. Kombi / 4x4 - Diesel 15B/E/4B/E, Bj. 06/1987-98, Vermogen 47-116 kW, Max. vooraslast 900 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : PE0278 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 405 |
| Bouwjaar | : 03/1988-10/1995 |
| Past op model | : 405 1.4 / 1.6 / 1.8 / 1.9GTi / 2.0 incl. Kombi / 4x4 - Diesel |
| Type | : 15B/E/4B/E |
| Past op bouwjaar | : Bj. 06/1987-98 |
| Vermogen kW | : Vermogen 47-116 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 900 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 900 kg |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren |
| Prijs incl. BTW | : 73,5 |
1





