Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm Renault Clio B 1.4 / 1.4-16V / 1.6 / 1.6-16V / 1.5DCi / 1.9D / 1.9DTi BBO, Bj. 09/1998-2012, Vermogen 79 kW, Max. vooraslast 860 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RE0621 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Clio II (B) |
| Bouwjaar | : 09/1998-09/2005 |
| Past op model | : Clio B 1.4 / 1.4-16V / 1.6 / 1.6-16V / 1.5DCi / 1.9D / 1.9DTi |
| Type | : BBO |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1998-2012 |
| Vermogen kW | : Vermogen 79 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 860 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 820 kg |
| TUV | : RE040 |
| Prijs incl. BTW | : 89,5 |
1





