Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40-50mm Renault Laguna 2.0-16V / 3.0-V6 / 2.2D / 2.2DT Sedan B56, Bj. 01/1994-03/2001, Vermogen 61-123 kW, Max. vooraslast 1090 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RE0310-1 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40-50mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Laguna I (RT/B56) |
| Bouwjaar | : 11/1993-02/2001 |
| Past op model | : Laguna 2.0-16V / 3.0-V6 / 2.2D / 2.2DT Sedan |
| Type | : B56 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/1994-03/2001 |
| Vermogen kW | : Vermogen 61-123 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1090 kg |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren, Vanwege grote onderlinge gewichtsverschillen is het niet mogelijk de exacte verlaging aan te geven. |
| TUV | : RE004 |
| Prijs incl. BTW | : 79 |
1





