Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Renault Megane 2.0-16V Coupe / Coach / Cabrio BA, Bj. 01/1996-2002, Vermogen 110 kW
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RE0309 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Megane I (DA) |
| Bouwjaar | : 10/1996-08/2003 |
| Past op model | : Megane 2.0-16V Coupe / Coach / Cabrio |
| Type | : BA |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/1996-2002 |
| Vermogen kW | : Vermogen 110 kW |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren |
| Prijs incl. BTW | : 69,5 |
1





