Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40/35mm Renault Twingo 1.2i / 1.2i-16V C06, Bj. 08/2000-2007, Vermogen 40-55 kW, Max. vooraslast 700 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RE0302 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40/35mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Twingo I (C06) |
| Bouwjaar | : 03/1993-08/2007 |
| Past op model | : Twingo 1.2i / 1.2i-16V |
| Type | : C06 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 08/2000-2007 |
| Vermogen kW | : Vermogen 40-55 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 700 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 690 kg |
| TUV | : RE001 |
| Prijs incl. BTW | : 88 |
1





