Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 50/40mm Seat Altea 1.9 TDI / 2.0 FSI 5P, Bj. 06/2004-, Vermogen 77-110 kW, Max. vooraslast 1120 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SE1264 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 50/40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Altea (5P) |
| Bouwjaar | : 06/2004- |
| Past op model | : Altea 1.9 TDI / 2.0 FSI |
| Type | : 5P |
| Past op bouwjaar | : Bj. 06/2004- |
| Vermogen kW | : Vermogen 77-110 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1120 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1055 kg |
| Opmerking 1 | : Niet geschikt voor voertuigen met hoogteregeling/ actieve dempers, Excl. 4WD |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : AU040/41 |
| GOCA | : 073/4035 |
| Prijs incl. BTW | : 103 |
1





