Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Seat Cordoba 1.4 / 1.6 / 1.8 / 1.9D 6K/C, Bj. 10/1993-07/1999, Vermogen 44-95 kW, Max. vooraslast 830 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SE0512 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Cordoba I (6K/6KC) |
| Bouwjaar | : 08/1993-07/1999 |
| Past op model | : Cordoba 1.4 / 1.6 / 1.8 / 1.9D |
| Type | : 6K/C |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/1993-07/1999 |
| Vermogen kW | : Vermogen 44-95 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 830 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 750 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. Stationwagon |
| TUV | : SE005 |
| Prijs incl. BTW | : 82 |
1





