Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Seat Ibiza 2.0 / 1.9D / 1.9TD 6K, Bj. 04/1993-99, Vermogen 33-95 kW, Max. vooraslast 830 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SE0515 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza II (6K) |
| Bouwjaar | : 04/1993-08/1999 |
| Past op model | : Ibiza 2.0 / 1.9D / 1.9TD |
| Type | : 6K |
| Past op bouwjaar | : Bj. 04/1993-99 |
| Vermogen kW | : Vermogen 33-95 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 830 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 750 kg |
| TUV | : SE515 |
| Prijs incl. BTW | : 91,5 |
1





