Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Seat Ibiza 1.8T / 1.9SDI / 1.9TDI 6K, Bj. 08/1999-02/2002, Vermogen 50-115 kW
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SE0625 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza II (6K) |
| Bouwjaar | : 04/1993-08/1999 |
| Past op model | : Ibiza 1.8T / 1.9SDI / 1.9TDI |
| Type | : 6K |
| Past op bouwjaar | : Bj. 08/1999-02/2002 |
| Vermogen kW | : Vermogen 50-115 kW |
| Prijs incl. BTW | : 88 |
1





