Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Seat Toledo 2.3-V5 / 1.9TDI 1M, Bj. 03/1999-, Vermogen 125 kW, Max. vooraslast 990 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SE0630 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Toledo II (1M) |
| Bouwjaar | : 03/1999-08/2004 |
| Past op model | : Toledo 2.3-V5 / 1.9TDI |
| Type | : 1M |
| Past op bouwjaar | : Bj. 03/1999- |
| Vermogen kW | : Vermogen 125 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 990 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 930 kg |
| TUV | : VW023 |
| Prijs incl. BTW | : 95,75 |
1





