Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Seat Toledo 2,0FSI / 1,9TDI / 2,0TDI 5P, Bj. 09/2004-, Vermogen 77-110 kW, Max. vooraslast 1120 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SE0868 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Toledo III (5P) |
| Bouwjaar | : 09/2004- |
| Past op model | : Toledo 2,0FSI / 1,9TDI / 2,0TDI |
| Type | : 5P |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/2004- |
| Vermogen kW | : Vermogen 77-110 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1120 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1055 kg |
| Opmerking 1 | : Niet geschikt voor voertuigen met hoogteregeling/ actieve dempers |
| TUV | : AU040/41 |
| GOCA | : 073/4035 |
| Prijs incl. BTW | : 106,5 |
1





