Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm VW Golf II / Jetta II 1.0 / 1.3 19E, Bj. 08/1983-09/1991, Vermogen 33-40 kW, Max. vooraslast 760 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0059 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf II |
| Bouwjaar | : 08/1983-09/1991 |
| Past op model | : Golf II / Jetta II 1.0 / 1.3 |
| Type | : 19E |
| Past op bouwjaar | : Bj. 08/1983-09/1991 |
| Vermogen kW | : Vermogen 33-40 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 760 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 740 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. 4WD |
| TUV | : VW005 |
| Prijs incl. BTW | : 80 |
1





