Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm VW Golf III Variant 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.9 D / 1.9TD 1HXO/1H, Bj. 10/1993-08/1994, Vermogen 47-85 kW, Max. vooraslast 955 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0070 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf III |
| Bouwjaar | : 10/1991-11/1997 |
| Past op model | : Golf III Variant 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.9 D / 1.9TD |
| Type | : 1HXO/1H |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/1993-08/1994 |
| Vermogen kW | : Vermogen 47-85 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 955 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 925 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. 4WD |
| TUV | : VW017 |
| Prijs incl. BTW | : 103 |
1





