Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60mm VW Transporter 1.6 / 1.9 / 2.0 / 2.1 / 1.6D / 1.6TD / 1.7D T2-T3, Bj. 79-08/1990, Vermogen 37-82 kW, Max. vooraslast 1300 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW1335 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Transporter T2 |
| Bouwjaar | : 09/1973-04/1979 |
| Past op model | : Transporter 1.6 / 1.9 / 2.0 / 2.1 / 1.6D / 1.6TD / 1.7D |
| Type | : T2-T3 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 79-08/1990 |
| Vermogen kW | : Vermogen 37-82 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1300 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1400 kg |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| Prijs incl. BTW | : 254,75 |
1





