Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60/40mm VW Vento 2.8 VR6 / 2.9 VR6 1HXO/1H, Bj. 09/1991-08/1994, Vermogen 128-140 kW, Max. vooraslast 955 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW1118 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60/40mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Vento |
| Bouwjaar | : 10/1991-11/1997 |
| Past op model | : Vento 2.8 VR6 / 2.9 VR6 |
| Type | : 1HXO/1H |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1991-08/1994 |
| Vermogen kW | : Vermogen 128-140 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 955 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 840 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. 4WD |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : VW011 |
| Prijs incl. BTW | : 97,5 |
1





