Centreerring Kunststof Wit, 63.3mm-> 58.2mm, Buitendiameter 63,3mm, Binnendiameter 58.2mm, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN633582 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Wit |
| buiten-binnendiameter | : 63.3mm-> 58.2mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 63,3mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 58.2mm |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 7,40 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





