Centreerring Kunststof Licht groen, 70.4mm-> 59.6mm, Buitendiameter 70,4mm, Binnendiameter 59.6mm, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN704596 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Licht groen |
| buiten-binnendiameter | : 70.4mm-> 59.6mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 70,4mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 59.6mm |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 5,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





