Centreerring Kunststof Zwart, 72.5mm-> 63.4mm, Borbet/ASA/RH/Smoor/ICW/Alloytec, Buitendiameter 72,5mm, Binnendiameter 63.4mm, Ford/Volvo, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN725634 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Zwart |
| Voor velgen merk | : Borbet/ASA/RH/Smoor/ICW/Alloytec |
| buiten-binnendiameter | : 72.5mm-> 63.4mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 72,5mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 63.4mm |
| Passend voor automerk | : Ford/Volvo |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 5,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





