Centreerring Kunststof Licht blauw, 89.1mm-> 84.1mm, Buitendiameter 89,1mm, Binnendiameter 84.1mm, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN891841 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Licht blauw |
| buiten-binnendiameter | : 89.1mm-> 84.1mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 89,1mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 84.1mm |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 6,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





