IK20, Denso Iridium Power, Alfa Romeo 156 (97-06), 2.0 JTS 119kW, Bouwjaar 01/2002-09/2005, Motorcode 932 A2.000, 14 mm diameter
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 156 |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Past op model | : 156 (97-06) |
| Motor | : 2.0 JTS |
| kW | : 119kW |
| Motorcode | : Motorcode 932 A2.000 |
| Opmerking | : 14 mm diameter |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/2002-09/2005 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





