IK20, Denso Iridium Power, Alfa Romeo 156 (97-06), 2.5 V6 24V (932B11_) 141kW, Bouwjaar 04/2003-05/2006, Motorcode AR 32405
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 156 |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Past op model | : 156 (97-06) |
| Motor | : 2.5 V6 24V (932B11_) |
| kW | : 141kW |
| Motorcode | : Motorcode AR 32405 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2003-05/2006 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





