IK20, Denso Iridium Power, Alfa Romeo 164 (87-98), 2.0 T.S. (164.H3) 106kW, Bouwjaar 09/1992-09/1998, Motorcode AR64103, 14 mm diameter
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 164 |
| Bouwjaar | : 09/1990-09/1998 |
| Past op model | : 164 (87-98) |
| Motor | : 2.0 T.S. (164.H3) |
| kW | : 106kW |
| Motorcode | : Motorcode AR64103 |
| Opmerking | : 14 mm diameter |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/1992-09/1998 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.85mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





