IK20, Denso Iridium Power, Alfa Romeo 166 (98-07), 2.5 V6 24V (936A21__) 138kW, Bouwjaar 10/2000-01/2005, Motorcode AR36201
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 166 |
| Bouwjaar | : 10/1998- |
| Past op model | : 166 (98-07) |
| Motor | : 2.5 V6 24V (936A21__) |
| kW | : 138kW |
| Motorcode | : Motorcode AR36201 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2000-01/2005 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





