IW22, Denso Iridium Power, Alfa Romeo 33 (83-93), 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H) 63kW, Bouwjaar 10/1984-12/1989, Motorcode AR30168,AS30568
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IW22 |
| Prijs incl. BTW | : 19,81 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 33 |
| Bouwjaar | : 03/1988-09/1994 |
| Past op model | : 33 (83-93) |
| Motor | : 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H) |
| kW | : 63kW |
| Motorcode | : Motorcode AR30168,AS30568 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/1984-12/1989 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





