IW22, Denso Iridium Power, Alfa Romeo 33 (90-94), 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) 65/66kW, Bouwjaar 06/1991-09/1994, Motorcode AR30732, AR30753,AR30755
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IW22 |
| Prijs incl. BTW | : 19,81 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 33 |
| Bouwjaar | : 03/1988-09/1994 |
| Past op model | : 33 (90-94) |
| Motor | : 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) |
| kW | : 65/66kW |
| Motorcode | : Motorcode AR30732, AR30753,AR30755 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/1991-09/1994 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





