IK22, Denso Iridium Power, Audi COUPE (89, 8B) (88-96), 2.3 20V quattro 123/125kW, Bouwjaar 11/1988-12/1996, Motorcode 7A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK22 |
| Prijs incl. BTW | : 19,81 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Audi |
| Model | : Coupe (89) |
| Bouwjaar | : 11/1988-12/1996 |
| Past op model | : COUPE (89, 8B) (88-96) |
| Motor | : 2.3 20V quattro |
| kW | : 123/125kW |
| Motorcode | : Motorcode 7A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/1988-12/1996 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.85mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





