IK20, Denso Iridium Power, BMW 3 (E46) (98-06), 316 Ci 77/85kW, Bouwjaar 04/2000-07/2006, Motorcode M43 B16 (164E3), N45 B16 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| Bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : 3 (E46) (98-06) |
| Motor | : 316 Ci |
| kW | : 77/85kW |
| Motorcode | : Motorcode M43 B16 (164E3), N45 B16 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2000-07/2006 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





