IXUH22I, Denso Iridium Power, BMW 3 (F30, F31) (11-), 320 i 125kW, Bouwjaar 02/2012-, Motorcode N13 B16 A, Use narrow 16mm Hex socket
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXUH22I |
| Prijs incl. BTW | : 18,11 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (F30/F31) |
| Bouwjaar | : 10/2011- |
| Past op model | : 3 (F30, F31) (11-) |
| Motor | : 320 i |
| kW | : 125kW |
| Motorcode | : Motorcode N13 B16 A |
| Opmerking | : Use narrow 16mm Hex socket |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/2012- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





