IK16, Denso Iridium Power, BMW 7 (E32) (86-94), 750 i,iL V12 220kW, Bouwjaar 09/1987-09/1994, Motorcode M70 B50 (5012A)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : 7 serie (E32) |
| Bouwjaar | : 09/1986-05/1994 |
| Past op model | : 7 (E32) (86-94) |
| Motor | : 750 i,iL V12 |
| kW | : 220kW |
| Motorcode | : Motorcode M70 B50 (5012A) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/1987-09/1994 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





