IK20, Denso Iridium Power, BMW 7 (E65, E66) (01-), 735 i 225kW, Bouwjaar 03/2005-, Motorcode N62 B40 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : 7 serie (E65) |
| Bouwjaar | : 09/2001-10/2008 |
| Past op model | : 7 (E65, E66) (01-) |
| Motor | : 735 i |
| kW | : 225kW |
| Motorcode | : Motorcode N62 B40 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2005- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





