IK20, Denso Iridium Power, BMW 7 (E65, E66) (01-), 760 i, Li 327kW, Bouwjaar 01/2003-07/2008, Motorcode N73 B60 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : 7 serie (E65) |
| Bouwjaar | : 09/2001-10/2008 |
| Past op model | : 7 (E65, E66) (01-) |
| Motor | : 760 i, Li |
| kW | : 327kW |
| Motorcode | : Motorcode N73 B60 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/2003-07/2008 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





