IXUH22I, Denso Iridium Power, Citroen DS5 (11-), 1.6 THP 210 155kW, Bouwjaar 11/2014-07/2015, Motorcode 5GM (EP6FDTX), Use narrow 16mm Hex socket
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXUH22I |
| Prijs incl. BTW | : 18,11 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Citroen |
| Model | : DS5 |
| Bouwjaar | : 11/2011- |
| Past op model | : DS5 (11-) |
| Motor | : 1.6 THP 210 |
| kW | : 155kW |
| Motorcode | : Motorcode 5GM (EP6FDTX) |
| Opmerking | : Use narrow 16mm Hex socket |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/2014-07/2015 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





