IK20, Denso Iridium Power, Citroen NEMO (08-), 1.4 54kW, Bouwjaar 02/2008-, Motorcode KFT (TU3A), KFV (TU3A)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Citroen |
| Model | : Nemo |
| Bouwjaar | : 2008- |
| Past op model | : NEMO (08-) |
| Motor | : 1.4 |
| kW | : 54kW |
| Motorcode | : Motorcode KFT (TU3A), KFV (TU3A) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/2008- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





