IK20, Denso Iridium Power, Fiat BARCHETTA (95-05), 1.8 16V 96kW, Bouwjaar 04/1995-05/2005, Motorcode 183 A1.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Barchetta (183) |
| Bouwjaar | : 04/1995- |
| Past op model | : BARCHETTA (95-05) |
| Motor | : 1.8 16V |
| kW | : 96kW |
| Motorcode | : Motorcode 183 A1.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/1995-05/2005 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





