IK20, Denso Iridium Power, Fiat BRAVO I (95-01), 2.0 HGT 20V (182.AD) 108kW, Bouwjaar 10/1995-07/1998, Motorcode 182 A1.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Bravo I (182) |
| Bouwjaar | : 09/1995- |
| Past op model | : BRAVO I (95-01) |
| Motor | : 2.0 HGT 20V (182.AD) |
| kW | : 108kW |
| Motorcode | : Motorcode 182 A1.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/1995-07/1998 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





