IXU24, Denso Iridium Power, Fiat BRAVO I (95-01), 1.2 16V 80 59/60/64kW, Bouwjaar 12/1998-10/2001, Motorcode 182 B2.000, 188 A5.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXU24 |
| Prijs incl. BTW | : 19,81 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Bravo I (182) |
| Bouwjaar | : 09/1995- |
| Past op model | : BRAVO I (95-01) |
| Motor | : 1.2 16V 80 |
| kW | : 59/60/64kW |
| Motorcode | : Motorcode 182 B2.000, 188 A5.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 12/1998-10/2001 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





