IXU27, Denso Iridium Power, Fiat BRAVO II (06-), 1.4 16V 103kW, Bouwjaar 03/2008-, Motorcode 198 A7.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXU27 |
| Prijs incl. BTW | : 19,81 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Bravo II (198) |
| Bouwjaar | : 03/2007- |
| Past op model | : BRAVO II (06-) |
| Motor | : 1.4 16V |
| kW | : 103kW |
| Motorcode | : Motorcode 198 A7.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2008- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





