ITV16, Denso Iridium Power, Fiat CROMA (05-), 2.2 16V 108kW, Bouwjaar 06/2005-, Motorcode 194 A1.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : ITV16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Croma (194) |
| Bouwjaar | : 06/2005- |
| Past op model | : CROMA (05-) |
| Motor | : 2.2 16V |
| kW | : 108kW |
| Motorcode | : Motorcode 194 A1.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2005- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.3mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





