IK16, Denso Iridium Power, Fiat DOBLO (01-), 1.6 16V (223ZXD1A) 76kW, Bouwjaar 10/2001-12/2003, Motorcode 182B6.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Doblo (223/223L) |
| Bouwjaar | : 02/2001- |
| Past op model | : DOBLO (01-) |
| Motor | : 1.6 16V (223ZXD1A) |
| kW | : 76kW |
| Motorcode | : Motorcode 182B6.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2001-12/2003 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





