IXU24, Denso Iridium Power, Fiat IDEA (03-), 1.2 16V 59kW, Bouwjaar 01/2004-, Motorcode 188 A5.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXU24 |
| Prijs incl. BTW | : 19,81 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Idea (350) |
| Bouwjaar | : 01/2004- |
| Past op model | : IDEA (03-) |
| Motor | : 1.2 16V |
| kW | : 59kW |
| Motorcode | : Motorcode 188 A5.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/2004- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





