IXU24, Denso Iridium Power, Fiat Punto (93-00), 1.2 16V 63kW, Bouwjaar 04/1997-09/1999, Motorcode 176 B9.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXU24 |
| Prijs incl. BTW | : 19,81 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto I (176) |
| Bouwjaar | : 10/1993-09/1999 |
| Past op model | : Punto (93-00) |
| Motor | : 1.2 16V |
| kW | : 63kW |
| Motorcode | : Motorcode 176 B9.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/1997-09/1999 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





