IK16, Denso Iridium Power, Fiat SEICENTO (98-10), 1.1 (187AXB, 187AXB1A) 40kW, Bouwjaar 10/2000-10/2004, Motorcode 187 A1.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Seicento (187) |
| Bouwjaar | : 01/1998- |
| Past op model | : SEICENTO (98-10) |
| Motor | : 1.1 (187AXB, 187AXB1A) |
| kW | : 40kW |
| Motorcode | : Motorcode 187 A1.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2000-10/2004 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





