IK20, Denso Iridium Power, Fiat STILO (01-08), 1.8 16V (192_XC1A) 98kW, Bouwjaar 10/2001-11/2006, Motorcode 192 A4.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Stilo (192) |
| Bouwjaar | : 10/2001- |
| Past op model | : STILO (01-08) |
| Motor | : 1.8 16V (192_XC1A) |
| kW | : 98kW |
| Motorcode | : Motorcode 192 A4.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2001-11/2006 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





