ITV16, Denso Iridium Power, Ford COUGAR (98-01), 2.0 16V 96kW, Bouwjaar 08/1998-12/2001, Motorcode EDB(ZH20)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : ITV16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Cougar (BCV) |
| Bouwjaar | : 08/1998- |
| Past op model | : COUGAR (98-01) |
| Motor | : 2.0 16V |
| kW | : 96kW |
| Motorcode | : Motorcode EDB(ZH20) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1998-12/2001 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





