ITV16, Denso Iridium Power, Ford Fiesta III (89-97), 1.6 i 16V 65kW, Bouwjaar 01/1994-12/1995, Motorcode L1G
Product specificaties:
| Artikelnummer | : ITV16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta III (GFJ) |
| Bouwjaar | : 01/1989-07/1996 |
| Past op model | : Fiesta III (89-97) |
| Motor | : 1.6 i 16V |
| kW | : 65kW |
| Motorcode | : Motorcode L1G |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/1994-12/1995 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





