ITV16, Denso Iridium Power, Ford Fiesta IV (95-02), 1.25 i 16V 55kW, Bouwjaar 08/1995-01/2002, Motorcode DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG
Product specificaties:
| Artikelnummer | : ITV16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta IV (JAS/JBS) |
| Bouwjaar | : 08/1996-03/2002 |
| Past op model | : Fiesta IV (95-02) |
| Motor | : 1.25 i 16V |
| kW | : 55kW |
| Motorcode | : Motorcode DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1995-01/2002 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





