ITV16, Denso Iridium Power, Ford Fiesta IV (95-02), 1.4 i 16V 66kW, Bouwjaar 04/1996-01/2002, Motorcode FHA
Product specificaties:
| Artikelnummer | : ITV16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta IV (JAS/JBS) |
| Bouwjaar | : 08/1996-03/2002 |
| Past op model | : Fiesta IV (95-02) |
| Motor | : 1.4 i 16V |
| kW | : 66kW |
| Motorcode | : Motorcode FHA |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/1996-01/2002 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





